19 Įvertinimų

Ukmergė - [email protected]

Super, labai geri, greitai bei kokybiškai atliekantys darbą meistrai. Pavėsinę surinko kaip iš "lego kaladėlių" ⚒️greičiau nei per pusdienį. 100 procentų rekomenduojame šią įmonę.

Eglė - rastinė@trakuvoke.vilnius.lm.lt

Džiaugiamės kruopščiai, sklandžiai ir profesionaliai atliktu darbu ir labai gražia pavėsine, kuri papuošė darželio kiemą ir bus puiki vieta vaikų žaidimams lauke! Ačiū darniai dirbančiai komandai! Linkime sėkmės darbuose! Rekomenduojame įmonę kaip patikimą ir profesionalę, kokybiškai atliekančią darbus.

Paulius - [email protected]

Esu labai patenkintas ,mano užsakymą atvežė net į Panevėžio raj.ir surinko labai greitai ir profesionaliai. Rekomenduoju , pavėsinė atrodo super!

Labai džiaugiuosi gerai atliktu darbu ir žinoma puikia pavėsinė. Geras darbas šaunuoliai.🤗🙂🙂sekmes darbuose

Dėkoju Juozui ir jo komandai už labai gražią pavėsinę ir nepriekaištingai atliktą darbą ją surenkant. Užsakyta pavėsinė 3x4 Nr. 162. Ačiū ačiū!

Noriu padėkoti vyrams iš Perlojos už nuostabią pavėsinę.Ypač p.Juozui.Surinkta puiki komanda ,labai kruopščiai,operatyviai atlieka darbus.Rekomenduju pasirinkti PUOŠNI PAVĖSINĖ. Šis pavadinimas tikrai tinka pavėsinei.Dar kartą AČIŪ. Sekmės darbuose .

Džiaugiamės puikiai atliktu darbu ir gražia pavėsine! Ačiū! Ir linkime sėkmės darbuose! Rekomenduojame įmonę kaip patikimą ir profesionalę, kokybiškai atliekančią darbus.

Labai džiaugiamės, kad užsakius viskas derinama iki detalių, konsultuojama renkantis ir tipą, ir spalvas... O labiausiai džiaugiamės - kokybišku, operatyviu darbu ir puikiu rezultatu- puikia pavėsine:) Sėkmės !!!

Užsakymas atliktas puikiai, pavėsinė labai graži 👍

Norių padėkoti už labai gražią ir kokybišką pavesinę. Viskas padaryta 👍👍👍.Vyrai dirba tvarkingai ir atsakingai. Sėkmės komandai!!! 😊😊😊👍👍👍

Parašyti atsiliepimą