„Puošni Pavėsinė” – dirba jau daugiau nei 7 metai. Gaminame lauko pavėsines, lauko baldus, sūpynes, sandėliukus  ir kitus medžio gaminius. Esame savo srities profesionalai, sukaupę ilgalaikę patirtį kuriant, projektuojant ir gaminant įvairių išmatavimų, uždarų ir atvirų formų pavėsines. Mes naudojame kokybišką  džiovintą medieną, tad išgauname gerą kokybę. Vežame lauko pavėsines visoje Lietuvoje ir džiuginame žmones.

Mūsų gaminamas pavėsines turi įsigijęs ne vienas žmogus. Klientai yra pasakę kad, pavėsinė vasaros laiku yra tapusi jų antraisiais namais. Rekomenduojame lauko pavėsinę kiekvienai šeimai ne tik kaip paprastą statinį, bet ir kaip puošnų kūrinį, kuris sukuria jaukų prieglobstį nuo saulėtų dienų, kaitrios saulės, lietaus ir vėjuotų orų. Puiki vieta susiburti visai šeimai, giminaičiams, draugams kavos puodeliui ar Jūsų pasirinktai šventei švęsti.

Pavėsines gaminame įvairaus tipo, dydžio – atviras bei uždaras, kartu su sandeliuku. Taip pat pasiūlome pavėsinei tinkamus baldus, tad tikrai rasite tinkamą variantą – tokį, kokio Jums reikia. Visada duodame patarimų iš praktinės pusės. Mūsų pareiga, kad užsakovas būtų patenkintas, ir kad jo pavėsinė taptų kiemo puošmena . Taigi, jeigu galvojate apie savo išsvajotą pavėsinę ir norite ją įgyvendinti, galite pasitikėti mumis.

Pavėsinę statome ant kvadratinių  plytelių  arba  ant  betoninių  polių. Polius atvažiuojame ir padarome  arba galite patys pasidaryti – duodame polių išdėstymo planą.

Taip pat kokybiškai ir impregnuojame visą pavesinę. Impregnavimas vyksta prieš pavėsinės surinkimą, tad kokybė išlieka itin gera – ir vaizdo, ir ilgaamžiškumo. Spalvą išsirenkate kokia jums gražiausia.

Maloniai kviečiame atvykti ir viską suderinti bei aptarti.

Pavėsinių kainos nustatomos pagal pavėsinės dydį ir dizainą.

4 Įvertinimų

Parašyti atsiliepimą